Csütörtökön reggel a szombathelyi városházáról jogszerű intézkedéssel szembeni engedetlenség miatt állítottak elő egy szombathelyi férfit.
Aznap reggel szombathelyi lakásáról állítottak elő a rendőrök egy fiatalkorú férfit, akinek elővezetését a Szombathelyi Rendőrkapitányság Igazgatásrendészeti Osztálya rendelte el.
Délután pedig a szombathelyi Berzsenyi térről egy kőszegi férfit állítottak elő igazolás megtagadása miatt.