Új vízszállító a szombathelyi tűzoltóknak

Átadták az új vízszállító gépjárművet és esküt tettek az újonc tűzoltók. Július elején szolgálatba lépett hat újonc tűzoltó Szombathelyen. Ők a sikeres vizsgájuk előtt négy hónapig napi nyolc órában sajátították el a szakma alapjait. Emellett június 10-én került Szombathelyre az a Renault Kerax típusú háromtengelyes vízszállító gépjármű, ami a húsz évet becsülettel leszolgált régi gép helyére léphet. A jármű 8900 liter víz és két személy szállítására alkalmas. Az új jármű a hivatlos átadást követően készenlétbe állt, kezeléséből 14-en tettek sikeres vizsgát Marcaliban- tudtuk meg Göncz Szabolcs szóvivőtől.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek