A rendőrség külön csoportot szervez a kéregetők visszaszorítására. Több száz ember biztosítja majd a rendezvény nyugalmát Szombathelyen. A forgalomkorlátozások már augusztus 17-én reggel 8-tól kezdődnek: lezárják a Rákóczi Ferenc utcát a Batthyány térig, csak az autóbuszokat engedik át. Lezárják a Gyöngyös utcát is, tavaly ugyanis az ott parkolók és az arra kerülők ellehetetlenítették az ott lakók közlekedését. A tömegben az előző évekhez hasonlóan idén is járőröznek vöröskeresztesek, lesz motoros mentő, és három ponton mentőautó is állomásozik. Azonban a mentőszervezet felhívta a figyelmet, hogy baj esetén mindenki hívja a 104-et, és ne keresse a mentőautókat a karnevál helyszínén.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!