Furcsa látványra figyelhettek fel Körmend lakói és járókelői, egy békésen legelésző csacsira a város főterén lévő füves területen. Mint kiderült az állat gazdája egy 20 éves francia fiatalember, aki elmondta egy 7 éves szamár társaságában Trieste-ből tervei szerint négy hónap alatt Európa számos országát bejárva gyalogszerrel teszi meg az utat Berlinbe. A német fővárosba tervei szerint november 9-én érkeznek a berlini fal lerombolásának 20 éves évfordulója alkalmából megrendezendő ünnepségre. Utazásának alapgondolata az, hogy az épp 20 éves fiatalember a 20 éves évforduló alkalmából immár szabadon, határok nélkül járhassa be a korábban vasfüggönnyel elzárt országokat, miközben a helyi lakosoktól érdeklődik a 20 év alatt bekövetkezett változásokról, személyes élményeikről.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!