Augusztus végén lesz a sitkei rock fesztivál

Az eseményt 24 évvel ezelőtt rendezte meg először a sitkei Kápolnáért Kulturális és Sportegyesület, a kápolna megmentéséért. Az idei programban Balázs Fecó és a Fecó Band, Demjén Ferenc, a Kormorán, a Lord és az Edda is fellép majd Sitkén a kápolnánál. A rendezvény bevételének egy részét idén is az épület megóvására fordítják, tavaly ez 10 millió forint volt. Az egyesület most a stációfülkék teljes megújítását tervezi. A rock fesztivál augusztus 29-én lesz, és a rendezők közel 10 ezer érdeklődővel számolnak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek