Az eső miatt, csak vasárnap támadtak a törökök! A kőszegi ostromnapok talán egyik leglátványosabb programja, a kőszegi ostrom felelevenítése szombaton a hirtelen jött zápor miatt elmaradt, ezért vasárnap, az ostromharang megkongatása után tartották meg. A történelmi várjáték nem maradhat el, hiszen azt nem csak a vasi kisvárosba látogatók várták már nagyon, hanem az eseményre majd egy évig készülő Kőszegiek is – tudtuk meg Pócza Zoltántól a Jurisics Miklós Művelődési Központ igazgatójától.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!