Előállítják az illegális árusokat

Felszámolták Szombathelyen a bevásárlóközpontok körüli illegális árusokat. A közterület felügyelők amellett, hogy bírságot róttak ki, előállították őket a szabálysértési hatósághoz, valamint a náluk lévő árut a hatóság el is kobozta. Erre azért volt szükség, mert csak a helyszíni bírság kiszabása után ezek az árusok tovább folytatták volna illegális tevékenységüket. A szigorú intézkedéseknek köszönhetően idén, a második negyedévben már nem volt ilyen szabálysértés Szombathelyen.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek