Kiütötte a Mercedest

Kiütötte a Mercedest

Tegnap hajnali fél négykor személyi sérüléses baleset történt Szombathelyen. Egy Daewoo a Szent Flórián körútról lassítás nélkül hajtott be a Hunyadi úti kereszteződésbe, és ütközött egy balról érkező Mercedessel. A Daewoo az úttesten állt meg, a Mercedes viszont a szegéllyel ellátott járdán átugratva a kőkerítésnek ütközött. A két sofőr és a Daewoo egyik utasa súlyos, két másik utas könnyű sérülést szenvedett.

Ellopta a térfigyelő kamerát

Tegnap vették észre, hogy a szombathelyi Móricz Zsigmond utca egyik térfigyelő kameráját valaki szakszerűen leszerelte és elvitte. A kár 40 ezer forint.

Elvitte a tűzoltótömlőt

Tegnap jelentették, hogy a körmendi vasútállomásról az elmúlt héten valaki ellopott egy tűzoltó tömlőt. A kár 25 ezer forint.

Betörtek a cukrászdába

Az éjszaka betörtek egy gyöngyösfalui cukrászdába, cigarettát, rágógumit, csokoládét vittek el. A kár 36 ezer forint.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek