Norvég Alapból újul meg és bővül a büki Felsőbüki Nagy Pál Általános és Vendéglátói Szakiskola. A Norvég Alap pályázati forrásából a büki iskola több mint 1,2 millió eurót nyert az intézmény korszerűsítésére és bővítésére. A 85 százalékos támogatású fejlesztésből a tetőtér-beépítés, egy 100 nm-ees számítógép szaktanterem építése, valamint egy új tankonyha és étterem létesítése is megvalósul. Ezek a legszigorúbb előírásoknak is megfelelnek, és a lehetővé teszik, hogy a legkorszerűbb technológiák felhasználásával képezzék a vendéglátó ipari szakembergárda utánpótlását a vasi fürdővárosban.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!