Idén is várják a véradókat a karneválon

Az elmúlt évekhez hasonlóan idén is a Vöröskereszt biztosítja az elsősegélynyújtást a karneváli résztvevőknek. Az ifjúsági vöröskeresztesek öt ponton teljesítenek szolgálatot. A Ferences Rendházban immár második alkalommal baba – mama szoba is rendelkezésre áll majd. Ugyanitt három napon keresztül – péntektől vasárnapig - várják a segíteni szándékozó önkénteseket. Poór László a Vas Megyei Vöröskereszt elnöke elmondta, tavaly kiemelkedően sokan 465-en jelentkeztek véradásra. A véradók egyébként a Romkert rendezvényeit ingyenesen látogathatják.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek