A helyi mentőállomáson működő esetkocsi szolgálati idejét múlt szombattól tizenkét órásra emelte az Országos Mentőszolgálat, és kiterjesztette a hét minden napjára – jelentette be Puskás Tivadar, az Országos Mentőszolgálat nyugat-dunántúli regionális orvos-igazgatója. A fejlesztést az tette lehetővé, hogy a városi önkormányzat képviselőtestülete ötmillió forinttal támogatja az esetkocsi bővített üzemeltetését. Németh Kálmán polgármester elmondta: az összeget két évre elosztva kapja a mentőszolgálat, az idén hárommilliót, jövőre kétmilliót utalnak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!