Kevés szabálytalanságot találtak a fogyasztóvédők

A Savari Karneválon pénteken 55 ellenőrzést tartottak a szakemberek az állandó, valamint az alkalmi árusoknál Szombathely főterén. A korábbi évekhez képest kedvezőbb volt a szabálytalanságok aránya, ami nem érte el a 44%-ot. Az eladók minden esetben adtak nyugtát illetve számlát, a próbavásárlásoknál a fogyasztóvédők a hiteles mérlegeket hiányolták. De a pontatlan mérések miatt csak minimális mértékben károsultak a vevők, ami esetenként pár forint többletet jelentett csak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek