Támogatja a szentgotthárdi éhségsztrájkolókat az LMP

Támogatja a szentgotthárdi éhségsztrájkolókat a Lehet Más a Politika. A szemétégető ellen tiltakozókat az LMP tagjai és a Vas megyei szervezet aktivistái mellett Ivády Gábor, a párt választmányának tagja is a helyszínen segíti. Civil környezetvédők egy hete éhségsztrájkolnak Szentgotthárdon, a BEGAS osztrák ipari park bejáratával szemben. A PRONAS aktivistái az osztrák-magyar határ közvetlen közelébe tervezett hulladékégető ellen tiltakoznak. Augusztus 28-ig bárki csatlakozhat hozzájuk, aki nem szeretne hulladékégetőt az osztrák-magyar határra, Szentgotthárd központjától mindössze néhány kilométerre.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek