Sikeres volt a jubileumi Karnevál

A 10. Savaria Karneválon négy nap alatt 12 helyszínen 700 programmal várták a látogatókat. Idén először kapcsolódott be a Szent Márton látogató központ, de újdonságként szerepelt a Sör udvar és a Pékek utcája. A szemerkélő eső ellenére a szombati fáklyás felvonulást is megtartották, ami ugyancsak sok érdeklődőt vonzott. Szabolcsi Gábor szervező, a Savaria Legio titkára rádiónknak elmondta, hogy számításaik szerint mintegy 110 ezren voltak kíváncsiak a karneválra, köztük sok külföldi is. A szervezők szerint jól sikerült az idei rendezvény is, az elmúlt napok, és a korábbi karneválok tapasztalataiból kiindulva ezentúl is arra törekednek, hogy megőrizzék azt az értéket, amit eddig létrehoztak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek