Az Improvizatív Zeneműhely Egyesület június 20. és 26. között rendezi meg jazztáborát. A programban hangszeres egyéni órák, improvizációs, zenekari gyakorlatok, jazztörténeti csoportos órák is szerepelnek. Tanárok és hallgatók, valamint a fesztiválon fellépő zenészek részvételével „tanárkoncert” és táborzáró koncertek is várják az érdeklődőket – számol be a Savaria Fórum. Az idei táborban mesterkurzust tart Spányi Emil, a párizsi akadémia jazz tanszakának zongoratanára és Benny Golson amerikai szaxofon virtuóz, a jazzvilág egyik élő legendája. A tábort az Oktatási Minisztérium akkreditált továbbképzésnek nyilvánította, ezért a szervezők várják zenetanárok, ének-zenét oktató pedagógusok jelentkezését is! A jelentkezés határideje: május 25.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!