A General Motors szentgotthárdi gyárának alkalmazottai is csatlakoznak ahhoz az európai keret megállapodáshoz, amit az Opel vezetői és az érdekképviseletek írtak alá - közölte az MTI érdeklődésére Légrádi Edit, a gyár szóvivője. Az Opel alkalmazottai azért mondanak le a különböző jutalékaikról, illetve a fizetésemelésükről, hogy hozzájáruljanak a gyár talpra állításához; erről állapodott meg a General Motors leányvállalatának európai igazgatója és a németországi alkalmazottak üzemi tanácsa a napokban. A Vas megyei gyárban ugyanúgy, mint a többi a leányvállalatnál, szerződést kötnek majd a szakszervezetekkel, ennek az előkészítése már megtörtént, azt további egyeztetések után várhatóan a hét második felében írják alá.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!