Drasztikusan nőtt a bűncselekmények száma Szombathelyen

Kiugróan, kb. háromszorosára emelkedett a bűncselekmények száma Szombathelyen pünkösd óta. Egy hét alatt több mint 100 bűncselekmény történt a vasi megyeszékhelyen, a korábbi átlagosan 35 esettel szemben. Ez csúcsnak számít az elmúlt öt év statisztikáját tekintve. Erről Hollósi Gábor, Szombathely rendőrkapitánya tájékoztatta a helyi sajtót, azt kérve, hogy a szombathelyiek jobban ügyeljenek értékeikre. Sokszor ugyanis a felelőtlenség is közrejátszik abban, hogy valakit komoly kár ér. Megnőtt a gépkocsi feltörések és házbetörések száma is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek