Megszűnik a helyi vidékfejlesztési iroda Szentgotthárdon

A városi képviselő-testület még kétszer ülésezik az önkormányzati választásokig, ugyanakkor a térség polgármestereiből álló kistérségi társulási tanács a közelmúltban utoljára ült össze - számol be a gotthardtv.hu. A társulásnak több tízmilliós önkormányzati kintlévősége van. Viniczay Tibor elnök ennek mielőbbi rendezését kérte. A testület döntött a megszűnt Helyi Vidékfejlesztési Iroda ügyében is. A kormány július 1-jétől nem finanszírozza az irodák működését, ezért arról határoztak, hogy a korábban 2013-ig megkötött irodabérleti szerződés és az irodavezető munkaviszonyát közös megegyezéssel megszüntetik.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek