72 óra kompromisszum nélkül Szombathelyen is

Harmadik alkalommal rendezi meg hazánkban az Ökumenikus Ifjúsági Iroda október közepén a 72 óra kompromisszum nélkül elnevezésű akciót, amely Magyarország fiatalságát hívja közös összefogásra, hogy együtt tegyenek másokért. A programba a Szombathelyi Egyházmegye is bekapcsolódik. Ennek keretében országszerte fiatalok csoportjai 3 napon keresztül folytatnak szociális, karitatív vagy fejlesztő, építő tevékenységeket különböző helyszíneken, a legkülönbözőbb módon segítve a rászoruló embereken és környezetükön. A 2002-ben Németországban, Svájcban és Ausztriában indított kezdeményezéshez idén hazánk mellett Bosznia-Hercegovina, Szlovénia és Szlovákia is csatlakozik az akcióhoz. A program fővédnöke Sólyom László, volt köztársasági elnök.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek