Holnapig igényelhető még diákhitel

Szeptember 15-ig kérhetnek diákhitelt azok a felsőoktatásban tanuló hallgatók, akik október 15-én már pénzhez szeretnének jutni. A hiteligénylést természetesen később is meg lehet tenni, az utolsó határidő ebben a félévben december közepe. Márkus Attila a Savaria Egyetemi Központ tanulmányi hivatalvezetője arról tájékoztatott, hogy az egyetem hallgatói a tanulmányi osztályon intézhetik a kérelmezést és a diákhitellel kapcsolatban felmerülő kérdésekre is választ kaphatnak. Az igényelhető összeg továbbra is 15 és 50 ezer forint között mozog, attól függően, hogy a hallgatónak mekkora kiegészítő pénzforrásra van szüksége.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek