Elindult a forgalom a 86-os új hídján

Egyelőre még csak váltakozó irányban haladhatnak rajta az autósok, emiatt torlódásra készülhetnek az arra haladok, mivel a hídhoz csatlakozó utak közül még nem mindegyik készült el. A Szeleste és Ölbő közötti útszakasz építésén dolgozó Magyar Aszfalt munkatársai kedden délelőtt javították ki azokat a hibákat, amiket a bejáráson a Közlekedési Hatóság talált, majd ezt követően nyitották meg a hidat a forgalom előtt. A tervek szerint hamarosan nekilátnak a régi út lebontásának, valamint a még hiányzó mintegy 100 méteres szakasz építésének. A Szelestét elkerülő út teljes egészében várhatóan november elejére készül el.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek