A négy éves ciklus várhatóan utolsó közgyűlése kezdődik ma délután 15 órakor Szombathelyen. A napirendi pontok között szerepel a tűzoltóság eszközbeszerzési pályázata, de döntenek a Savaria-Rehab Team, az Iseum és a VASIVÍZ ZRt. igazgatói pályázatainak ügyében is. A képviselők várhatóan szavaznak a 'Mentő és Vöröskeresztes Nap' ünnepségének támogatásáról, valamint a Joskar Ola Lakótelepért alapítvány támogatásról is. Egyeztetnek a Pénzügyőri Hivatal bérleti jogviszonyának meghosszabbításáról, a Nádasdy utca felöli parkoló hasznosításának lehetőségéről és módosítják az ezévi lakásfelhasználási tervet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!