Családi napot tartottak vasárnap a Nyitra utcai ÁMK-ban

Nem csak a városrészben élő családokat várták, hanem a város minden területéről fogadták a szombathelyieket az egész napos rendezvényen. A több éves hagyománnyal rendelkező esemény célja, hogy a családok közösen kapcsolódjanak ki, amihez változatos programokat kínálnak a szervezők. Mivel egyre több gyermekes család költözik ki a keleti városrészbe, fontossá vált az egész napos rendezvény - hangsúlyozta Tóth Tamás művelődésszervező. Ezért a program összeállításánál próbáltak a gyerekek fejével gondolkodni, és több helyszínen várták a játszóházak és a színpadi produkciók a kilátogatókat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek