Szerdán ingyen vonatozhatunk

Elindult a mobilitási hét - ingyen utazhatnak a vonattal a szombathelyiek is. A Máv idén is csatlakozott az Európai Mobilitási héthez, hogy ezzel is csökkentsük a légszennyezést, tisztább legyen a levegő és kisebb legyen a zaj. A napokban elindult több országos akcióból a Vas megyeiknek is kijut, így aki például a kerékpárját is szeretné magával vinni a vonaton, azt most ingyen teheti meg. Ehhez nem kell más, mint kérni a pénztárban egy díjmentes kerékpárjegyet. Aki pedig szerdán autó helyett inkább vonattal közlekedne Vas megyében, a forgalmi engedély felmutatásával ezt is ingyen teheti meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek