Ismét alapkövet tettek le Bükfürdőn

A tervek szerint 2011 júniusában adják át a büki fürdő újabb látványos elemeit. Az alapkövet kedden tették le, de a daruk és a munkások már javában szorgoskodnak. A projekt végeredménye legalább annyira látványos lesz, mint a közelmúltban átadott pihenőcsarnok. Az új épületben helyet kap egy száz fő befogadóképességű, különleges szauna világ is. A rekreációs, rehabilitációs, egészség megőrzési célú, wellness jellegű szolgáltatások új otthont kapnak a Wellness Centrumban, emellett egy 200 fős beltéri étterem is nyílik, amely az egészséges ételeket helyezi az előtérbe. A gyerekes családok számára gyermekfoglalkoztató, új gyermekmedence és beltéri csúszda együttes létesül.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek