Jön a 3D Csillagok Háborúja

Mind a hat Star Wars filmet elkészítik háromdimenziós formátumban is, miután George Lucasra nagy hatást tettek az Avatar és az Alíz Csodaországban című filmek ilyen verziói. A Lucasfilm vizuális effektjeiért felelős John Knoll leszögezte: hihetetlen figyelemre, kritikus és művészi szemre egyaránt szükség van a sikeres végeredményhez, hogy a filmek mindegyikét térhatásúvá alakítsák, és arra fognak törekedni, hogy úgy nézzenek majd ki, mintha már a hetvenes években is 3D kamerákkal forgattak volna. Az új bemutatók pontos dátuma egyelőre nem ismert, csak annyit tudni, hogy a A Baljós árnyak című első részt 2012-ben vetítik majd a mozik.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek