Elegendő vér van Vas megyében

Az elmúlt időszakban több alkalma is volt a vasiaknak arra, hogy segítsenek embertársaikon, így a Savaria Történelmi Karneválon, az Ostromnapokon is szép számmal jelentek meg önkéntes véradók, de a Körmendi Rendészeti Szakközépiskolában is több mint 200-an adtak vért. Ennek is köszönhető, hogy a megyében elegendő vértartalék áll rendelkezésre – tájékoztatott Kenedli Csilla igazgató. Hozzátette: a Magyar Vöröskereszt Vas Megyei Szervezete országos szinten is az elsők között áll e téren.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek