Bauxitos iszap miatt áll a szombathelyi vonat

Iszapátfolyás miatt kellett lezárni a vasúti síneket hétfőn Kolontárnál; a Budapest és Szombathely között járó vonat így nem közlekedik, helyette pótlóbuszok szállítják az utasokat. A helyreállítás előre látható idejét a szakemberek nem tudják megmondani - Ajka és Devecser között a helyreállításig az utasokat vonatpótló autóbuszok szállítják. Az erre közlekedő vonatok utasai 35-40 perc késésre számítsanak. A Szombathelyre és Celldömölkre utazóknak a vasúttársaság javasolja, hogy a Budapest-Győr-Csorna-Szombathely kerülőt válasszák útirányként az átszállás okozta kényelmetlenség, valamint a nagyobb késések elkerülése miatt.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek