Szombathelyi önkéntesek dolgoznak Devecserben

Három személyautóval indultak el kora reggel a vasi megyeszékhelyről a szombathelyi mormon gyülekezet tagjai. A katasztrófavédelem irányításával takarítanak a vörösiszappal elárasztott településen, az ország különböző pontjáról érkezett egyháztagokkal együtt. Reggel 8 órakor közel 50-en érkeztek a Veszprém megyei településre, ahol több csoportra osztva abban segítenek, hogy megtakarítva az elárasztott utcákat, a helyiek bejuthassanak a házaikba. Szűr Szabolcs a pápai gyülekezet elnöke vezeti azt a csoportot, amiben a szombathelyiek is dolgoznak, akik teljes védőfelszerelésben végzik a kétkezi munkát, amire nagy szükség van Devecserben.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek