Egy hét múlva hétfőn a Bartók teremben az iskola egyik devecseri tanulójának családja részére tartanak koncertet a zenei tagozat diákjai. A jótékonysági rendezvényen lehetőség lesz arra, hogy támogatói jegyet vásárolva segítsenek a családnak, akiknek a szinte új házát tette tönkre a múlt héten a településre zúduló vörösiszap. Paulik Ákos, a Művészeti Szakközépiskola tanára elmondta, hogy a diákoknak nem ez az első alkalom, hogy hasonló rendezvényen vesznek részt, és igyekeznek a saját lehetőségeik szerint segítséget nyújtani.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!