A Bükfürdői TDM Munkaszervezet az érintett önkormányzatokkal, a kolontári római katolikus plébániával és segítő alapítványokkal egyeztetve kéri, hogy akinek módjában áll támogassa az iszapkatasztrófa károsultjait. Az ajkai térségben jelenleg legnagyobb szükség készpénzre van, amiből megvásárolhatják a mentéshez, a kitelepítettek és a segítő önkéntesek élelmiszer-ellátásához szükséges dolgokat. Természetesen szívesen fogadják a takarítási munkákhoz önkéntesek jelentkezését is, mihelyt újra megnyitják az utat az elárasztott települések felé. Az érintettek kérnek továbbá minden adományozót, hogy ruhát és bútorokat csak a későbbiekben juttassanak el hozzájuk, amikor az új település felépülése után mód lesz ezek kiosztására, mert jelenleg nem tudják hol elhelyezni ezeket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!