460 főt érintő létszámleépítést jelentett be a Rail Cargo Hungaria - adta tudtul a Vasúti Dolgozók Szabad Szakszervezte keddi közleménye. A szakszervezet tudomása szerint a munkáltató már tájékoztatta a regionális munkaügyi központokat is a tervezett csoportos létszámleépítésről, de a leépítésben érintett munkakörökre egyelőre csak halványan lehet következtetni – számol be a távirati iroda. A szombathelyi központ 872 munkavállalójából 140-et kellene elbocsátania, ez azonban kivétel nélkül csak szellemi munkakörben dolgozókat érintene. A VDSZSZ tudomása szerint a létszám-leépítési konzultáció október 21-én, a területi konzultációk pedig novemberben kezdődnek: Szombathelyen november 2-án.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!