A Szentgotthárdi polgármesteri hivatal ügyintézőjének, Hajtó Ferencnek az építéshatósági területen végzett három évtizedes munkája, illetve a város és a kistérség építészeti arculatának kialakításában végzett kiváló szakmai tevékenysége elismeréséül Lechner Lajos-díjat adományozott Dr. Pintér Sándor, a Magyar Köztársaság belügyminisztere. A díj az építésügyi igazgatásban legalább egy évtizede végzett kimagasló szakmai tevékenység elismerését kifejező miniszteri díj, amelyből évente hat adományozható.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!