Ismét szombathelyi önkéntesek mentek Devecserbe

Ezúttal a Savaria Egyetemi Központ hallgatóiból és oktatóiból álló önkéntes csapat utazik Devecserbe, a tervek szerint ma és holnap is segítenek a vörösiszap-katasztrófa miatti károk enyhítésében – áll a tájékoztatóban. Az önkéntesek takarítanak és lapátolnak majd. A SEK vezetősége és a Hallgatói Önkormányzat pormaszkot, vegyvédelmi kesztyűt és védőruhát ad mindenkinek, a helyszínen pedig a katasztrófavédelem révén jutnak védőfelszereléshez azok, akik nem rendelkeznek például saválló gumicsizmával.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek