A Nyugat-magyarországi Egyetem hét kara döntött erről, elismerve ezzel a létesítmény felsőoktatásba fektetett sokéves gyümölcsöző munkáját – adta hírül az intézmény honlapja. A két fél közötti – országos viszonylatban is egyedülálló – szerződést prof. dr. Faragó Sándor, rektora és dr. Németh István, a Büki Gyógyfürdő Zrt. elnök-vezérigazgatója írta alá. A gyógyfürdő, ahogy az elmúlt években, továbbra is tudatosan és aktívan vesz majd részt a felsőoktatásban: munkatársai folyamatosan segítik a Savaria Egyetemi Központ hallgatóit is, többek között előadásokkal, konzultációkkal, oktatással, gyakorlati helyek felajánlásával és konferenciák szervezésével.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!