Szombathelyen két héttel ezelőtt, míg Ausztriában az elmúlt hétvégén tartották meg a 72 óra kompromisszumok nélkül elnevezésű karitatív akciót. A szervezők célja a rendezvénnyel, hogy közös összefogásra hívják a fiatalokat, hogy együtt tegyenek másokért. Szombathelyen idén mintegy 300 közép illetve általános iskolás vett részt a programban – akik kerítést festettek, szemetet szedtek, időseknek segítettek, de jártak a kórházban is, ahol a bent fekvő gyerekeknek tartottak kézműves foglalkozást – mondta el Pados Katalin koordinátor.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!