Folyamatosan készül fel a Közút a télre – a hófogórácsokat még nem helyezték ki Vas megyében. November 10-étől indul hivatalosan is a szezon, de az üzemmérnökségeken több mint ezer tonna só van jelenleg is, amit az utak síkosság mentesítésére használhatnak, az átlagosan 6 saját járművel. De emellett minden évben 40-50 idegen gépre kötnek szerződést, ami ha nagy hó esik, akkor munkába állíthatóak. A következő két hétben is tart a gépek felkészítése, illetve a só mellett egyéb érdesítőből mintegy 500 tonnát rendelnek még. A földekre az őszi mezőgazdasági munkák befejezésekor tudnak csak rámenni, a hófogó rácsok akkor kerülnek majd ki az utak mentén.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!