Megszűnt a hosszú várakozási idő a Kiskar utcai zebránál

A Nyugat Rádiónak több hallgató is jelezte, hogy Szombathelyen a Kiskar és Óperint utcai kereszteződésnél napközben sok problémát okoz, hogy a gyalogosoknak hosszú ideig kell várakozni. Az átkelőnél lévő ház felújítási munkálatai miatt a gyalogosérzékelő is takarásban van, így még nehezebben kapnak zöld jelzést. Megkeresésünkre Dívós István, a Magyar Közút Zrt. Vas Megyei Igazgatóságának munkatársa elmondta: ma reggel kiiktatták a gyalogosérzékelőt a rendszerből, így ezentúl gyakrabban vált majd a jelzőlámpa. Hozzátette: november 1-től Győrből Szombathelyre kerül át a közút ügyelete, a hasonló jellegű problémákat az 504-002-es telefonszámon lehet jelezni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek