Megújul a kollégium Körmenden

A legutóbbi testületi ülésen a képviselők többek között a Rázsó Imre Szakközépiskola kollégiumnak felújításáról döntöttek – számol be a város honlapja. Az épületben szeptembertől megszűnt a kollégiumi ellátás, az átvizsgálás során kiderült, hogy néhány szoba már beázott, a lapostető szigetelését hamarosan elkezdik. A munkálatokra hatmillió forintot szán a város a 2011-es költségvetésből. Jelenleg az árajánlatok érkeznek az önkormányzathoz, a szerződéskötés-munkakezdés várhatóan november 2-ig, a felújítás befejezése december 15-ig fog megtörténni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek