Uniós támogatásból bővült az osztrák tulajdonú mosoda

Hat éve működik Szentgotthárd határában az a mosoda, mely az elmúlt időszakban a duplájára növelte kapacitását – számol be a szentgotthárdi televízió. A beruházás 60 millió forintos uniós, vállalkozásfejlesztési támogatásból valósult meg. A mosodában jelenleg harmincan dolgoznak. A jó tapasztalatok miatt a tulajdonos további beruházásokat is tervez a kistérségben, a következő három évben, mintegy kétszáz fő foglalkoztatásával. A most bővült mosoda elsősorban steiermarki, burgenlandi, alsó-ausztriai és bécsi intézményeket szolgál ki.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek