Közlekedés a halottak napján

Az autósok idén is az egyirányúsított Jáki és az Alsóhegyi utakon érhetik el a temetőt, a buszok és a taxik a város felé is közlekedhetnek. A személygépkocsik a Nárai út felé és a temető mellett a Szent Gellért utca irányába hajthatnak ki. Idén is gondoltak az idősekre és a mozgásukban korlátozottakra. Mindhárom napon délelőtt 7 és 12 óra között lehet autóval behajtani a temetőbe a főbejáraton át, a kihajtáshoz a ravatal mögötti kaput nyitják ki. Az ünnep alatt megeresített szolgálattal biztosítja rendőrség a zökkenőmentes közlekedést – mondta el a Nyugatnak Rónai András rendőr alezredes, a Szombathelyi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti osztályának vezetője.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek