Határon átnyúló közös projektet tervez Alsó-Ausztria, Szombathely, valamint Vas és Zala megye önkormányzata. Ezzel kapcsolatban csütörtökön délután a városháza kistermében az osztrák és a magyar partnerek egyeztető megbeszélést tartottak. Az ingyenesen igényelhető családi kártya elsősorban a gyermekes családoknak nyújtana kedvezményeket, de a három területen élők közül bárki hozzájuthat majd a turizmus-kártyához. A kártya tulajdonosa a projektben résztvevő szolgáltatóknál, vállalkozóknál állandó kedvezményt vehet igénybe. Évente többször pedig extra akciók várják a turizmuskártyásokat, ilyenkor akár 50-60 százalékkal kevesebbet kell fizetniük például múzeum-, termálfürdő belépőkért, szállodákban, hotelekben, éttermekben. Szombathely közgyűlése a januári közgyűlésen dönteni el, hogy a megyeszékhely részt kíván-e venni a projektben.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!