Új igazgató a munkaügyi központ élén

Czomba Sándor a Nemzetgazdasági Minisztérium foglalkoztatáspolitikáért felelős államtitkára átadta megbízó levelét a regionális munkaügyi központok új vezetőinek. A Nyugat-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ főigazgatója Rimányiné Somogyi Szilvia lett. A főigazgató 16 évig a Győr-Moson-Sopron Megyei Munkaügyi Központ igazgatója volt, majd a szervezet régiósítását követően 4 évig ott dolgozott. A főigazgató ismeri mindhárom megye gazdasági szerkezetét, erősségeit s gyengeségeit, munkaerő-piaci helyzetét. Ennek megfelelően célja a szervezet átalakítása, erősebbé, működőképesebbé tétele, hogy a kormányprogram új munkahelyteremtése sikeresen megvalósuljon.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek