Az elmúlt hetek intenzív vérfelhasználása miatt országszerte csökkent a vérkészlet. Ezért a Magyar Vöröskereszt helyi szervezete arra kéri a véradókat, hogy lehetőségük szerint jelentkezzenek a lakóhelyükhöz legközelebb eső véradó állomásokon. Kenedli Csilla igazgatótól megtudtuk, hogy Vas megyében éves szinten a terv 13 600 egységnyi vér levétele, azonban a vérkészletek csökkenése és az intenzív őszi vérfelhasználás miatt a betegellátásnak most minden egészséges véradóra szüksége van.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!