Együttműködik a Nyugat Magyarországi Egyetem és az Apple számítástechnikai nagyvállalat. Oktatási, stratégiai együttműködést kötött az Apple hazai képviseletével a Nyugat-magyarországi Egyetem. Ennek eredményeképp az intézmény csatlakozott az Apple on Campus elnevezésű programhoz - áll az egyetem hírlevelében. A program keretében az Apple akkreditált képzési központot alakít ki a Nyugat-magyarországi Egyetemen. Egyebek mellett kép menedzsment, DVD szerkesztő, digitális hang- és zeneszerkesztő professzionális szakemberek képzését indítja el.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!