Kortárs képzés a LOGO-nál

Az előző évekhez hasonlóan 2010. év őszén újra kortárssegítő képzést indít a LOGO Ifjúsági Szolgálat. A képzést az ÁNTSZ Szombathelyi, Csepregi, Kőszegi Kistérségi Intézete, a Kábítószerügyi Egyeztető Fórum és az MMIK LOGO Ifjúsági Szolgálata közösen szervezi és koordinálja. A képzésre elsősorban kilencedikes (vagy előkészítő évfolyamos) középiskolásokat, jó kommunikációs készséggel rendelkező, osztályukban elfogadott személyiségeket várnak. A képzés célja, hogy iskolánként legalább 2 olyan "probléma érzékeny", közösségi tevékenységekben résztvevő fiatalt képezzen, aki korosztálya számára rendelkezzen alapvető segítségnyújtási módszerekkel és tanácsot tudjon adni, illetve szükség esetén professzionális segítő szakember felé tudja irányítani kortársait.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek