Idén közel 65 ezer apró fény öltözteti ünnepi fénybe a szombathelyi Fő teret, ahol a hónap végére az adventi vásár 30 faházát és a Reguly Antal Általános Iskola által felajánlott karácsonyfát is felállítják. Szendrődi János, a munkákat végző cég munkatársa rádiónknak elmondta, hogy múlt pénteken a tűzoltók segítségével elkezdték felrakni a fákra az égőfüzéreket. A kihelyezett több tízezer izzót egyébként, minden hétvégén ellenőrzik, és a kiégett égőket ki is cserélik. Jövő héten már a hagyományos csillagelemek kerülnek fel a fő téri kandeláberekre.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!