December elején nyílik a sárvári fürdő új részlege

A napokban a hajrájához érkezett a Sárvári Gyógy- és Wellnessfürdőn zajló építkezés, hivatalosan a nemzetközi jelentőséget növelő szolgáltatásfejlesztési projekt - számol be a város honlapja. A közel 3 milliárd forintos beruházás szabadtéri létesítményeit - a külső gyermek élménymedencét, a három óriáscsúszdát és a gyógyvizes, ún. "retro" medencét - már a nyáron birtokba vehették a látogatók, az új épületrész átadása pedig december elején várható. Vancsura Miklós igazgató elmondta, hogy az új családközpontú fürdőépületben a család minden tagja megtalálja a kikapcsolódásához szükséges létesítményeket. A fürdő vezetősége bízik abban, hogy az év végi "csúcsidőben" már használatba vehetik a vendégek az újdonságokat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek