Tíz évnél is tovább húzódó tárgyalások eredményeként végre megállapodott egymással az EMI kiadó és a legnagyobb elektronikus zeneáruház, az iTunes: eszerint mostantól bárki hozzáférhet a jeles angol zenekar valamennyi felvételéhez digitális úton is. "Fantasztikus érzés látni, hogy azok a dalokat, amelyek eredetileg vinylen jelentek meg, ugyanakkora szeretettel fogadják a digitális világban, mint évtizedekkel ezelőtt" - mondta Paul McCartney a nagy esemény kapcsán. Egy-egy dalt egyébként 99 pennyért, egy lemezt 10 fontért, a teljes életművet pedig 125 fontért lehet letölteni az iTunes-ról.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!