Tegnap bejelentés érkezett egy devecseri magánszemélytől, mely szerint a 8-as számú főúton a devecseri elágazótól Budapest irányába félpályás útlezárással kívánnak demonstrálni. A Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság vezetője határozatában - figyelemmel az egész megye területére elrendelt, érvényben lévő veszélyhelyzetre a honvédelemről és a Magyar Honvédségről szóló 2004. évi CV. törvény alapján - az engedély kiadását elutasította a megadott időben és helyszínen a demonstráció megtartására. Amennyiben a rendőrség az engedély kiadásának elutasítása ellenére jogsértést észlel, megteszi a szükséges és elégséges rendőri intézkedéseket a jogsértés megszüntetésre és a közrend helyreállítására - áll a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság közleményében.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!